Zarezerwuj Stolik
Dane kontaktowe

Rezerwacja stolika w restauracji „U Kucharzy w Arsenale”

Każdego dnia restaurację „U Kucharzy w Arsenale” odwiedza wielu, zarówno stałych, jak i nowych Gości. Zapewniamy Państwu wyśmienite dania przyrządzane przez fantastycznych kucharzy, profesjonalną obsługę oraz wyjątkowy klimat. Z tego właśnie powodu warto z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji, aby zyskać pewność, że odpowiedni stolik zostanie przygotowany bezpośrednio przed Państwa przybyciem. To szczególnie istotne w przypadku ważnych uroczystości lub oficjalnych spotkań, które zdecydujecie się Państwo celebrować w naszej restauracji, aby rozkoszować się znakomitym jedzeniem oraz wspaniałymi trunkami. Dysponując wcześniej informacją od Państwa, przygotujemy właściwy stolik z odpowiednią liczbą miejsc i odpowiednim nakryciem.

Zarezerwuj stolik w naszej restauracji

Rezerwacji w „U Kucharzy w Arsenale” można dokonać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie krótkiego formularza zamieszczonego na niniejszej stronie. Należy wskazać datę oraz godzinę, o której chcą Państwo rozpocząć spotkanie w naszej restauracji. Niezbędna do przygotowania odpowiedniego stolika będzie również informacja o liczbie Gości. Prosimy także o wpisanie do formularza danych kontaktowych: imię, e-mail oraz numer telefonu, dzięki którym sprawnie przekażemy Państwu potwierdzenie dokonania rezerwacji lub – w wyjątkowych sytuacjach – ustalimy jej szczegóły. Korzystanie z formularza rezerwacji to łatwy i szybki sposób na dokonanie rezerwacji w każdej chwili.

Dla tych z naszych Gości, którzy preferują inną formę dokonywania rezerwacji, zapraszamy do wysyłania wiadomości na rezerwacje@ukucharzy.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 885 886 150. Wskazany sposób komunikacji jest szczególnie mile widziany w przypadku specjalnych ustaleń oraz oczekiwań Gości, takich jak umiejscowienie stolika, większa liczba Gości lub organizacja mniej lub bardziej oficjalnych spotkań o wyjątkowym charakterze. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Gości, dlatego chętnie i sprawnie odpowiadamy na każdą formę kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do dokonania rezerwacji. Czekamy na Państwa codziennie od 12.00 do ostatniego Gościa. Zestawy lunchowe serwujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 12-16.

Restauracja U Kucharzy w Arsenale

Niedz.-Czw. 12.00-22.00, Pt.-Sob. 12.00-22.00

ul. Długa 52, 00-238 Warszawa

Tel. 885 886 150

e-mail: rezerwacje@ukucharzy.pl