Zarezerwuj Stolik
Dane kontaktowe

Rezerwacja stolika w restauracji „U Kucharzy w Arsenale”

Każdego dnia restaurację „U Kucharzy w Arsenale” odwiedza wielu, zarówno stałych, jak i nowych Gości. Zapewniamy wyśmienite dania przyrządzane przez fantastycznych kucharzy, profesjonalną obsługę oraz wyjątkowy klimat, którego nie sposób doznać gdziekolwiek indziej. Z tego powodu warto z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji, aby zyskać pewność, że odpowiedni stolik zostanie przygotowany bezpośrednio przed Państwa przybyciem. To szczególnie istotne w przypadku ważnych uroczystości lub oficjalnych spotkań, które zdecydujecie się Państwo celebrować w naszej restauracji, aby rozkoszować się znakomitym jedzeniem oraz wspaniałymi trunkami. Polecamy skorzystać z możliwości rezerwacji stolika również wówczas, gdy nasi Goście planują spotkanie w restauracji „U Kucharzy w Arsenale” w liczniejszym gronie. Dysponując wcześniej taką informacją, przygotujemy właściwy stolik z odpowiednią liczbą miejsc.

Zarezerwuj stolik w naszej restauracji

Z dbałości o komfort naszych Gości rezerwacji można dokonać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie krótkiego formularza zamieszczonego na niniejszej stronie. Należy wskazać datę oraz godzinę, o której chcą Państwo rozpocząć spotkanie w naszej restauracji. Niezbędna do przygotowania odpowiedniego stolika jest również informacja o liczbie Gości. Prosimy także o wpisanie do formularza danych kontaktowych, w tym imię, adres e-mail oraz numer telefonu, dzięki którym sprawnie przekażemy Państwu potwierdzenie dokonania rezerwacji lub – w wyjątkowych sytuacjach – ustalimy jej szczegóły. Korzystanie z formularza rezerwacji to łatwy i szybki sposób na dokonanie rezerwacji w każdej chwili.

Dla tych z naszych Gości, którzy preferują tradycyjną formę dokonywania rezerwacji, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres rezerwacje@ukucharzy.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem 22 826 79 36. Wskazany sposób komunikacji jest szczególnie mile widziany w przypadku specjalnych ustaleń oraz oczekiwań Gości, takich jak umiejscowienie stolika, niestandardowa liczba Gości lub organizacja mniej lub bardziej oficjalnych spotkań o specyficznym charakterze. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Gości, dlatego chętnie i sprawnie odpowiadamy na każdą formę kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do dokonania rezerwacji. Czekamy na Państwa codziennie od 12.00 do ostatniego Gościa.

Restauracja U Kucharzy w Arsenale

Pn-So 12.00-23.00, Nd 12.00-22.00

ul. Długa 52, 00-238 Warszawa

Tel . 22 826 79 36

e-mail: rezerwacje@ukucharzy.pl