Restauracja z historią

Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” to lokal z bogatą historią, który od otwarcia w 2006 roku cieszy się nieprzerwanie dobrą passą. Przyświecającą nam myślą było i nadal jest, tworzenie unikatowego miejsca, zapewniającego wyśmienite dania kuchni polskiej oraz niepowtarzalny klimat. Nieustanne dążenie do zapewnienia najwyższej satysfakcji naszych Gości sprawiło, że już od 2008 roku nasza restauracja jest wyróżniana w Przewodniku Michelin aż do dziś, a także wielokrotnie opisywana przez najważniejsze i najbardziej znane gazety w kraju oraz na świecie, między innymi przez „The Guardian”, „The New York Times” i „Newsweek”.

Wyjątkowa lokalizacja i klimatyczne wnętrza

Nasza restauracja wyróżnia się także znakomitą, a przy okazji nieoczywistą lokalizacją, ponieważ mieści się w budynku danego Arsenału z XVII wieku. Ta obecnie zabytkowa budowla początkowo pełniła funkcję królewskiego magazynu broni, aby w kolejnych latach stać się świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych. Choć funkcje Arsenału zmieniały się na przestrzeni lat, to współcześnie staramy się utrzymać jego niepowtarzalny charakter. We wnętrzu restauracji „U Kucharzy w Arsenale” można odkryć między innymi odsłonięte, historyczne ceglane ściany z ozdobnymi filarami oraz wyjątkową przestrzeń, w której króluje imponująca wyspa kuchenna. Możliwość obserwowania kucharzy podczas przygotowywania rewelacyjnych potraw z pewnością nadaje restauracji niecodziennego klimatu.

Wyśmienita kuchnia

Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” zapewnia wyjątkową ucztę dla podniebienia, oferując wyśmienite dania kuchni polskiej. Harmonijne połączenie smaków i aromatów, a także niezwykle apetycznej prezentacji sprawia, że nasi Goście przez długi czas wspominają prawdziwe dzieła wychodzące spod rąk naszych kucharzy. Proponujemy zarówno dania mięsne przygotowywane z różnego rodzaju mięs, w tym również dziczyzny, jak i znakomite potrawy bezmięsne, dzięki czemu każdy Gość z pewnością odnajdzie swój smak. Znakomitym zwieńczeniem każdego spotkania w naszej restauracji będzie rewelacyjny deser, któremu nie sposób się oprzeć, o czym świadczą liczne pozytywne opinie zadowolonych Gości.

Perfekcyjne przygotowywanie dań

Przygotowywanie dań w naszej restauracji stanowi swoisty teatr dla odwiedzających. Sztuka rozpoczyna się już na wyspie kuchennej, gdzie nasi kucharze z pasją oddają się tworzeniu kolejnych wyśmienitych potraw. Dbają o to, aby każde danie zachwycało w najmniejszym detalu zarówno smakiem, jak i walorami estetycznymi. Serwowane dania raczą Gości nie tylko fantastycznym smakiem i apetycznym aromatem, ale również doskonałą prezentacją.

Znakomity zespół

Nasza restauracja wyróżnia się wyjątkowo klimatycznym wystrojem, doskonałą lokalizacją oraz rewelacyjną kuchnią, a jej najlepszym spoiwem jest znakomity zespół. Zarówno kucharze, jak i kelnerzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby odwiedzający nas Goście czuli się komfortowo, a dania zachwycały smakiem oraz perfekcyjnym wyglądem. Restaurację „U Kucharzy w Arsenale” bez wątpienia tworzą ludzie z pasją do gotowania, którą chcą się dzielić z innymi. To także osoby, które z satysfakcją myślą o kolejnych zadowolonych Gościach, rozkoszujących się ich potrawami w przyjemnej atmosferze. Nasz fantastyczny zespół przekładający swoją pasję na talerze sprawia, że restauracja nieustannie przyciąga wielu stałych Gości, a także odwiedzających nas po raz pierwszy.

Zobacz pełną galerię zdjęć