Program lojalnościowy CFI MyHotels z aplikacją mobilną

Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” należy do sieci CFI Hotels Group, dzięki temu Goście restauracji mogą korzystać z programu lojalnościowego grupy obejmującego kilkanaście obiektów hotelowych w całej Polsce i stale rosnącą sieć restauracji.

Aplikacja mobilna CFI My Hotels daje niezwykle szerokie możliwości wygodnego i tańszego organizowania podróży prywatnych i biznesowych oraz spędzania wolnego czasu w naszych pięknych i stylowych restauracjach: „U Kucharzy w Arsenale” w Warszawie oraz „Gęsi Puch”, „Farina Bianco”, Wall Street BBQ” i „TABU Sushi” w Łodzi.

Sama aplikacja daje wiele korzyści – wysokie rabaty, specjalne oferty i promocje, a przede wszystkim umożliwia rejestrowanie transakcji, zbieranie punktów i wymianę ich na usługi własne CFI Hotels Group. Dzięki temu jedząc obiad w restauracji czy nocując w trakcie podróży biznesowej w jednym z miejskich obiektów CFI, nasi użytkownicy zbierają pieniądze na wakacje z rodziną np. na Mazurach czy na romantyczny wypad do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

Poznaj CFI Hotels Group i aplikację CFI MyHotels