post

Profesjonalna załoga kierująca się wspólnie przyświecającym celem ma znaczący wkład w sukces każdej firmy, nie inaczej jest w przypadku gastronomii. Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” w Warszawie cieszy się zgranym zespołem, którego spoiwem jest osobiste doświadczenie oraz wiele lat pracy w gastronomii. Nasi kucharze oraz kelnerzy zaczarowują rzeczywistość każdego dnia, gotując dla naszych Gości wykwintne potrawy, a także dbając o ich atrakcyjne podanie. To właśnie temu nasza restauracja jest regularnie wyróżniana w Przewodniku Michelin oraz w prasie, a jakość dań oraz serwis są utrzymywane na najwyższym poziomie.

Kucharze „U Kucharzy w Arsenale”

Podobna wrażliwość artystyczna umożliwia doskonałą komunikację nie tylko pomiędzy muzykami, ale również między naszymi kucharzami. Wieloletnie doświadczenie, a także zamiłowanie do wyszukanych smaków – wszystko to sprawia, że nasz zespół pracuje we wspólnym rytmie, prowadzącym ich do perfekcji. Codzienne tworzenie dzieł sztuki, którymi mogą rozkoszować się nasi Goście, przebiega w przyjemnej atmosferze wzajemnej motywacji oraz wsparcia. Otwarta wyspa kuchenna umożliwia obserwację naszego fantastycznego zespołu, dzięki czemu można nabrać pewności, że wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Perfekcyjny serwis – nasi kelnerzy

Nieocenionymi członkami naszej załogi są także doświadczeni kelnerzy, którzy z ogromnym profesjonalizmem zajmują się obsługą Gości. Każdego dnia dbają o ich znakomite samopoczucie, a także dobrą atmosferę w lokalu.

Zespół restauracji „U Kucharzy w Arsenale” w Warszawie zaprasza na prawdziwą symfonię smaków codziennie od godziny 12 do ostatniego Gościa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *