post

Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” jest jednym z bardziej charakterystycznych lokali w Warszawie nie tylko ze względu na wyśmienitą kuchnię i wspaniałą załogę, ale również wyjątkową historię tego miejsca oraz jego niepowtarzalny klimat. Słynny warszawski Arsenał wybudowany w XVII wieku początkowo pełnił funkcję królewskiego magazynu broni. W kolejnych latach stał się świadkiem wielu historycznych wydarzeń, mających istotne znaczenie dla losów Warszawy. Współcześnie wpisany w rejestr zabytków, stanowi ważny punkt na mapie stolicy, dlatego restauracja „U Kucharzy w Arsenale” stara się zachować oraz jak najlepiej oddać klimat tego niezwykłego miejsca.

Wyjątkowy wystrój

Oryginalna aranżacja wnętrza restauracji, nawiązująca do wcześniejszych funkcji Arsenału fantastycznie komponuje się z odsłoniętymi, dobrze zachowanymi ceglanymi ścianami oraz ozdobnymi filarami. Wyszukany wystrój znakomicie oddaje ducha minionych czasów, jednocześnie zapewniając Gościom wysoki komfort. Dodatkowo unikatowy charakter naszej restauracji podkreśla eleganckie wyposażenie sali oraz królująca wyspa kuchenna, gdzie przygotowywane są potrawy.

Niepowtarzalny klimat

Zarówno oryginalne mury Arsenału, jak i intrygująco urządzone wnętrze sprawiają, że nasza restauracja wyróżnia się na tle innych lokali niecodzienną atmosferą. Do wyjątkowego nastroju przyczynia się także zatarcie wyraźnej granicy między przestrzenią kuchenną a tą przeznaczoną dla gości. Wyeksponowana wyspa kuchenna umożliwia obserwowanie naszej załogi, która z pasją oddaje się przyrządzaniu dań. Wszystko to sprawia, że restauracja „U Kucharzy w Arsenale” każdego dnia wita swoich Gości niepowtarzalnym klimatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *